Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

s3Monika Krajewska – ukończyłam studia na uczelni Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie na kierunku rachunkowość i finanse, następnie skończyłam studia podyplomowe w PAN Instytut Nauk Ekonomicznych, kierunek: Rachunkowość - z wynikiem bardzo dobrym. W 2008 r. uzyskałam Certyfikat Księgowy Ministra Finansów, który uprawnia mnie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Moje dwudziestoletnie doświadczenie zdobywałam pracując w firmach mających różne osobowości prawne m. in. spółkach, a także biurach rachunkowych, gdzie zajmowałam się księgowością firm z różnych branż. Specjalizuje się w branży budowlanej, transportowej, informatycznej, choć nie są mi obce inne obszary działalności gospodarczej, którymi chętnie się zajmę.
Chcąc poszerzać swoją wiedzę i zdobywać  nowe umiejętności w 2016 roku ukończyłam kurs w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce uzyskując tytuł Głównego Księgowego.
Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencję regularnie biorąc udział w kursach i szkoleniach, by na bieżąco poznawać zmiany zachodzące w obowiązujących przepisach podatkowych i gospodarczych w naszym kraju.
Moim głównym atutem jest usprawnianie procesów księgowych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych dzięki ich biegłej znajomości. Podpowiadam rozwiązania, które usprawniają procesy w firmie.


Biegle poruszam się w następujących programach:

aksięgowe: Raks, Ramzes, Symfonia, Optima, WF-Fakir

bmagazynowe: WF-Mag i Symfonia Handel

ckadrowe: WF-GANG i Gratyfikant

oraz programu Płatnik (ZUS).

Szybko uczę się nowych programów.

Zadzwoń+48 500 219 815
Wyślij wiadomośćbiuro@kmk.waw.pl
Lokalizacja Kozery, ul. Urocza 29